top of page

Teslimat ve İade Şartları

E-ticaret platformumuz üzerinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmek için büyük çaba sarf etmekteyiz. Yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde stok durumuna bağlı olarak 1 ile 7 iş günü içerisinde sizinle anlaştığımız kargo/nakliye firmaları tarafından ulaştırılır.

 

Hafta sonu Siparişleri

Cumartesi, Pazar verilen siparişler. Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

Stok Sorunları

Çoğunlukla stoklu çalışmaktayız. Yine de toplu sipariş aldığımız durumlarda stok eksiği ortaya çıkabilmektedir. Stokta bulunmayan ürünlerin satışı ile bilgi tarafınıza gerçek zamanlı olarak verilmektedir.

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal satıcı mağaza ile veya eticaret platformumuzla irtibata geçiniz.

 

Kargo Ücretleri

Kargo ücreti satıcı mağazalara göre değişkenlik gösterebilir. Bazı satıcı mağazalar ücretsiz kargo uygularken, bazı satıcı mağazalar kargo ücreti talep etmektedir. Ürünlerin detayında kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

İade Şartları

Almış olduğunuz ürünlerle ilgili bizimle iletişim kurarak iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on beş ( 15 ) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• İade formu,

• 15 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün mağazaya ulaşmasından sonra 3 gün içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Tarafımızca iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Tarafımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iade işlemi başlatılacaktır.

bottom of page