top of page

DÜNYADA ve TÜRKİYE'DE İLK

EN SAĞLAMI-EN KALİTELİSİ

ABDEST LAVABOSU UZMANI

WUDUMATE

Abdest alma alanlarınız için su sıçratmayan, hijyenik, ergonomik, bireysel abdest lavaboları ile çözüm ortağınızız...

WuduMate Türkiye olarak 2014 yılında dünyada ilk olma özelliğine sahip WuduMate Abdest Lavabolarını Türkiye'ye getirdik. Önceleri İngiltere Ana Firma'dan ithal etmekte olduğumuz WuduMate Abdest Lavaboları'nın Türkiye'deki tek yetkili satıcısı olarak 2016 yılında Türkiye'de yerli ve milli imkanlarla üreterek hem yurtiçine ve hem de yurtdışına çalışılmaya başlanılmıştır. 

WuduMate Türkiye Hikayesi

WuduMate Abdest Lavabosu İhracat

WuduMate Abdest Lavabosu Animasyon Tanıtım

WuduMate Klasik Abdest Lavabosu Genel Tanıtım

WuduMate Türkiye olarak müşterilerimize sağlamlığı, hijyeni, ergonomisi, tasarrufu, kullanım ve kurulum kolaylığı ile Türkiye ve dünyada ilk olma özelliğine sahip abdest lavaboları ile çözüm ortağı oluyoruz.

WuduMate Abdest Lavabosu, her türlü binada, rahat, güvenli ve hijyenik bir ortamda abdest almak için benzersiz ve kendine özgü ürünler sunmaktadır. WuduMate Abdest Lavabosu modelinin seçimi abdest alanının kullanım durumuna göre (yüksek, orta veya düşük kullanım) ve kullanılabilir alan dikkate alınarak en iyi şekilde yapılabilir.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu, evlerde, iş yerlerinizde, kamusal alanlarda, mescitlerde, camilerde ve abdest alanı oluşturulmak istenen her yerde kullanılmak üzere, su sıçratmayan, hijyenik, ergonomik ve kurulumu kolay bireysel abdest lavaboları/üniteleridir.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu kurulumu kolay bir üründür. Alttan gider ve üstten tesisata bağlayarak kurulumu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu ürününe perlatörlü batarya musluk da dahildir. Bu musluk ile %50'ye kadar su tasarrufu sağlanmaktadır.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu hijyenik akrilik/jel kot malzemeden üretilmiş olup kir tutmamakta ve temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu'nun yapısında bulunan paslanmaz çelik destekleyici ve kuvvetlendiriciler ürünün taklitlerinden daha sağlam olmasını sağlamaktadır.

 

  • WuduMate Abdest Lavabosu'nun eşsiz ergonomik ve estetik tasarımı her yaştan ve her ağırlıkta kişi için konforlu bir kullanım sağlamakta, aynı zamanda bu tasarım çevreye su sıçramasını da asgari düzeye indirmektedir.

 

  • Gider bağlantısı yerde veya yerden en fazla 5 cm yükseklikte olmak üzere duvarda olmalıdır.

wudumate-classic-foot-bath-seattle-micro
bottom of page